Philips 55OLED769/12 televizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: 55OLED769/12
Kód produktu: 112491841
Výrobce: PHILIPS
Váha: 22,3 kg
Popis produktu
Popis produktu
Připojení na síť Ethernet: Ano
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.2
Wi-Fi: Ano
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 72 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Režim úspory energie: Ano
Třída energetické účinnosti (SDR): F
Třída energetické účinnosti (HDR): F
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 77 kWh
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Barva: Metalická
Barva podstavce: Chrom
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Režimy zvuku: AI Sound
RMS výkon: 20 W
Počet reproduktorů: 2
Audio dekodéry: Dolby DigitalDTS:XDolby Atmos
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
Šířka (s podstavcem): 1228 mm
Hloubka (bez stojánku): 58 mm
Hloubka (s podstavcem): 240 mm
Výška (s podstavcem): 724 mm
Výška (bez stojánku): 708 mm
Šířka (bez stojánku): 1228 mm
Hmotnost (bez stojánku): 17,1 kg
Hmotnost (se stojánkem): 17,5 kg
Hmotnost včetně balení: 22,3 kg
Hloubka balení: 160 mm
Šířka balení: 1400 mm
Výška balení: 860 mm
Audio Return Channel (ARC): Ano
Verze HDCP: 2.3
Počet HDMI portů: 4
HDCP: Ano
Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink
Digitální optický audio výstup: 1
Common interface (CI): Ano
Počet portů USB 2.0: 2
Verze HDMI: 2.1
Common interface Plus (CI+): Ano
Podporovaný formát titulků: ASSSMISRTSSATXTSUB
Podporované formáty obrázků: JPEGGIFPNGHEIFBMP
Podpora HDR: Ano
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
Média pro přehrávání: MKVAVCAVIMPEG2MPEG4VP9H.264HEVCH.265MPEG1
Funkce teletextu: Ano
Podporované formáty zvukových souborů: WAVAACMP3FLAC
Herní funkce: Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR)
G-SYNC společnosti NVIDIA: Ano
AMD FreeSync: Ano
Snímač okolního osvětlení: Ano
Tvar obrazovky: Plochý
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Technologie displeje: OLED
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 139 cm
Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55")
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Nativní obnovovací frekvence: 120 Hz