32" LED Philips 32B2N3500
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
32" LED Philips 32B2N3500
32" LED Philips 32B2N3500
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 32B2N3500/00
Kód produktu: 124579760
Výrobce: PHILIPS
Záruka: 60 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
32" LCD Business monitor Philips 32B2N3500
Navrženo pro váš způsob práce
* křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů, obnovovací frekvence 100 Hz pro ultra plynulé zobrazení, technologie IPS LED s širokým pozorovacím úhlem pro přesnost obrazu a barev, displej 16:9 Full HD pro ostré a detailní obrazy, ultra tenký rámeček s minimálními okraji a větší plochou obrazovky
SPECIFIKACE:
Typ LCD panelu: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 2560 x 1440 Quad HD
Rozteč bodu [mm]: 0,2727 x 0,2727
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní s tvrdostí 3H, Haze 25%
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Vylepšení obrazu: SmartImage
Stojan - orientace obrazovky:
* výškově nastavitelný stojan: max 180 mm
*Pivot: -90° / 90°
*Tilt Angle (Front / Back): -5° / 30°
*Swivel Angle (Left / Right): -180° / 180°
Reproduktory: vestavěné stereofonní 2 x 2 W
Montáž na zeď: VESA mount 100 x 100 mm