Planet IGS-1600T Průmyslový Switch 16x1Gb, dual 12-48VDC/24VAC, -40~+75°C, fanless
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: IGS-1600T
Kód produktu: 97531507
Výrobce: PLANET Technology
Popis produktu
Popis produktu
PLANET IGS-1600T
Průmyslový přepínač 16x RJ-45 10/100/1000Base-T, energeticky efektivní dle 802.3az.
Duální napájení v rozsahu DC 12-48 V / AC 24 V , krytí IP30 , hliníková skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C , přepěťová ochrana ESD do 6 kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 16 x RJ-45 10/100/1000BASE-T
Paměť: 8k MAC adres
Propustnost: sběrnice 32 Gbps, provozně 23,81 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 10KB
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: 12-48 V DC duálně s 24 V AC, celkový příkon do max. 13,99 W (zdroj není součástí balení)
Ochrana: ESD do 6KV DC
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 152 x 107 x 66 mm