ASUS ESC8000A-E13P
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
ASUS ESC8000A-E13P
ASUS ESC8000A-E13P
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: 90SF0401-M000N
Kód produktu: 119621928
Výrobce: Asus
Váha: 63,4 kg
Popis produktu
Popis produktu
ASUS ESC8000A-E13P
Počet podporovaných procesorů: 2
Zabudovaný procesor: Ano
Kompatibilní procesory: AMD EPYC 9004
Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10100 Mbit/s1000 Mbit/s
Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet: Ano
Verze Trusted Platform Module (TPM): 2.0
Trusted Platform Module (TPM): Ano
Počet podporovaných úložných jednotek: 10
Podporovaná velikost úložných jednotek: 2.5
Podporované typy úložišť: HDD & SSD
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu: Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Počet primárních napájecích zdrojů: 4
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Napájecí zdroj: 3200 W
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Titanium
Barva: Stříbrná
Typ skříně: Rack (4U)
Šířka: 800 mm
Hmotnost: 42 kg
Hloubka: 440 mm
Výška: 175 mm
Hmotnost včetně balení: 44,3 kg
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 2
Port IPMI LAN (RJ-45): Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: 3
Podporované typy paměti: DDR5-SDRAM
Počet DIMM slotů: 24
podporované kapacity modulů DIMM: 32GB64GB96GB128GB16GB
Maximální vnitřní paměť: 3 TB
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): 20 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T): 10 - 35 °C