Příčný řezací stroj J1G-ZP12-K210A-4 1500W 210mm
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: J1G-ZP12-K210A-4
Kód produktu: 119649809
Výrobce: GRUNDER
Váha: 14,7 kg
Popis produktu
Popis produktu
Hloubka řezu pod úhlem 90° - 70 mm. Maximální otáčky za minutu - 4800 ot/min. Záruka - 36 měsíců. Značka - Grunder. Výkon - 1500 W. Napětí - 220 V. Hloubka řezu pod úhlem 45° - 40 mm. Nastavení hloubky řezu - Ne. Úhel natočení - 47 - 47°. Úhel náklonu - 0 - 45°. Průměr disku - 210 mm. Průměr otvorů disku je 30 mm. Nastavitelná opora - Ano. Přepravní rukojeť - Ano. Upínací zařízení na obrobek - Ano.