ASUS zdroj ROG-THOR-850P2 GAMING 850W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 90YE00L2-B0NA00
Kód produktu: 104311955
Výrobce: Asus
Váha: 3,875 kg
Popis produktu
Popis produktu
ROG-THOR-850P Napájací zdroj ROG Thor 850W Platinum vyniká technológiou Aura Sync a displejom OLED Aura Sync: Pokročilé prispôsobenie s adresovateľnými RGB LED diódami a kompatibilitou so systémom Aura Sync OLED Power Display: Monitorovanie spotreby energie v reálnom čase pomocou OLED Power Display ROG Thermal Solution: 0dB chladenie s prachotesným ventilátorom s krídlovými lopatkami IP5X a konštrukciou chladiča ROG 80 PLUS Platinum: Zostavené zo 100 % japonských kondenzátorov a ďalších prémiových komponentov Káble s puzdrom: Pre jednoduchú stavbu a vynikajúci estetický vzhľad TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE Špecifikácia spoločnosti Intel ATX12V Rozmery 6.3 " x 5.9 " x 3.38 " palcov 16 x 15 x8.6 centimetrov Účinnosť 80Plus Platinum Ochranné funkcie OPP/OVP/SCP/OCP/OTP Vstupný rozsah striedavého prúdu 100-240 Vac Výstupné napätie DC +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb Maximálne zaťaženie 20A 20A 71A 0.3A 3A Celkový výstup 850W Konektory MB 24/20-pin x 1 CPU 8/4-pin x 2 PCI-E 8/6-pin x 4 SATA x 12 Periférne 4-pin x 5 Disketa x 1 Obsah balenia Napájací kábel x 1 Napájací kábel základnej dosky (24-pinový) x 1 Kábel CPU (4+4-pinový) x 2 Kábel PCI-E (6+2-pinový) x 3 Kábel SATA x 3 Periférny kábel x 2 Kábel SATA na periférny kábel x 1 Adresovateľné káble RGB x 2 Nálepka ROG x 1 Viazacia páska na káble ROG x 4 Hrebene s puzdrom (6-pinový) x 2 Hrebene s puzdrom (8-pinový) x 6 Hrebene s puzdrom (24-pinový) x 2 Balenie skrutiek do šasi x 1 Viazacia páska na káble x 10 Návod na použitie x 1 .