Radiobudík Roadstar, CLR-2310/BK, FM, 2 x alarm, LCD displej, 0,35 W RMS
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Kód produktu: 122628895
Výrobce: Roadstar
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Vlastnosti: - rádio FM s PLL digitálním laděním - 2x alarm: možnost budit rádiem nebo tónem - paměť pro 10 stanic - výkon: 1x 0,35W RMS , 3W PMPO - napájení: ze sítě 230V - ovládání hlasitosti: digitální - záložní baterie pouze pro paměť a hodiny (1x CR2032 - není součástí) - LCD bílý displej - rozměry: 140 x 50 x 90 mm - hmotnost: 150 g - barva: černá