Radiomagnetofon AKAI, APRC-20BG, přenosný, Bluetooth, FM rádio, AUX, USB, LCD displej, 16 W RMS
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: APRC-20BG
Kód produktu: 94024696
Výrobce: AKAI
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Vlastnosti: - bluetooth 3.0 - výkon: 16 W RMS - baterie: Li-ion 7,4 V, 1800mAh - FM rádio - vstupy: USB, AUX, SD karta - počet a velikost reproduktorů: 2x 4" - frekvenční rozsah: 20-20.000Hz - dobíjení: až 4 hodiny - doba hraní: 3 hodiny - LCD displej - výstup na sluchátka - materiál: plast - spotřeba energie: 20 W