Ohřívač s ventilátorem Ravanson FH-2000RW Bílá 2000W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: FH-2000RW
Kód produktu: 94283730
Výrobce: Ravanson
Váha: 1,175 kg
Popis produktu
Popis produktu
Model: Elektrický přímotop s ventilátorem
Zabezpečení proti přehřátí: Ano
Počet stupňů intenzity: 2
Počet funkcí: 3
Možnosti umístění: Podlaha
Barva: Bílá
Šířka: 247 mm
Výška: 192 mm
Hmotnost: 900 g
Hloubka: 110 mm
Vstupní frekvence napájecího zdroje: 50/60 Hz
Topný výkon (min): 1000 W
Topný výkon: 2000 W
Napětí napájecího zdroje: 220 - 240 V