ŘETĚZOVÁ PILA 40V XGT 35CM CARV UC011GT101 MAKITA
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: UC011GT101
Kód produktu: 112467781
Výrobce: MAKITA
Váha: 9,528 kg
Popis produktu
Popis produktu
Délka řetězové lišty: 35 cm
Automatické mazání: Ano
Rychlost řetězu: 25,5 m/s
Barva: ČernáZelená
Rozteč řetězu: 0,325"
Rozchod řetězu: 1,1 mm
Kapacita nádrže: 0,26 l
Napájecí zdroj: Baterie
Napětí baterie: 40 V
Kapacita baterie: 5 Ah
Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion)
Vyjímatelná baterie: Ano
Šířka: 230 mm
Výška: 275 mm
Délka: 445 mm