Samsung LS27FG510EUXEN počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: LS27FG510EUXEN
Kód produktu: 122791979
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 8 kg
Popis produktu
Popis produktu
Bluetooth: Ne
Wi-Fi: Ne
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba energie (vypnuto): 0,3 W
Spotřeba elektrické energie: 26 W
Typ napájení: Externí
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Třída energetické účinnosti (SDR): F
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 26 kWh
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 40 kWh
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Tržní kategorie: Koncový uživatel
Barva: Černá
Barva nohou: Černá
Barva předního rámečku: Černá
Šířka (s podstavcem): 618,2 mm
Výška (s podstavcem): 520,6 mm
Hloubka (s podstavcem): 234,2 mm
Hmotnost (se stojánkem): 4,8 kg
Hloubka (bez stojánku): 92,4 mm
Výška (bez stojánku): 376,9 mm
Hmotnost (bez stojánku): 3,3 kg
Šířka (bez stojánku): 618,2 mm
Výška balení: 192 mm
Šířka balení: 702 mm
Hloubka balení: 465 mm
Hmotnost včetně balení: 7 kg
Podpora bezdrátové technologie Dex: Ne
Funkce Tap View: Ne
TV Plus: Ne
Kompatibilní se Samsung Bixby: Ne
Technologie specifické pro značku: Black Equalizer
Barevné videorežimy: KinoOriginálnísRGBVlastníDynamic contrast
Reřim Samsung Eye Saver Mode: Ano
Virtuální bod AIM: Ano
Časovač vypnutí Off Timer Plus: Ano
Automatické přepínání zdrojů: Ano
Zabudovaný KVM přepínač: Ne
HDCP: Ano
DVI port: Ne
Verze HDMI: 2.0
Počet HDMI portů: 2
Počet připojení DisplayPorts: 1
Výstupy pro sluchátka: 1
Výstup sluchátek: Ano
Napájecí konektor: Ano
Verze DisplayPortu: 1.4
Verze HDCP: 1.4
HDMI: Ano
Konektory USB 2.0: 1
Herní funkce: Super Arena Gaming UX
Herní režim: Ano
AMD FreeSync: Ano
Režim obrazu: FPSRPGRTSAOS
Technologie redukce blikání obrazu: Ano
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
ConnectShare (USB): Ne
Provozní rozsah teplot (T-T): 10 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 80%
Nativní poměr stran: 16:9
Typ HD rozlišení: Quad HD
Typ panelu: VA
Kontrastní poměr (typický): 3000:1
Tvar obrazovky: Plochý
Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): 72%
Vodorovný pozorovací úhel: 178°
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 68 cm
Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px
Maximální rychlost obnovy: 180 Hz
Technologie displeje: LED
Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27")
Počet barev displeje: 16,7 miliónů barev
Svislý porozovací úhel: 178°
Dotyková obrazovka: Ne
Viditelná velikost (svisle): 33,6 cm
Reklamní název dynamického kontrastu: Mega Contrast
Jas obrazovky (typický): 300 cd/m2
Viditelná velikost (vodorovně): 59,7 cm
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Podpora HDR: Ano
Doba odezvy (MPRT): 1 ms
Optimalizátor obnovovací frekvence: Ano
Dodávané kabely: ACDisplayPort
Stojan v ceně: Ano
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Slot pro zámek: Ano
Rozhraní upevnění panelu: 100 x 100 mm
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Středový čep: Ano
Výkyvný/otočný: Ano
Nastavení výšky: 12 cmAno
Nastavení sklonu: Ano
Vylepšená správa kabelů: Ano
Rozsah otáčení: -15 - 15°
Úhel náklonu: -5 - 20°
Otočný úhel: -2 - 92°
Vestavěné reproduktory: Ne
Integrovaný fotoaparát: Ne
Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě: 35%