Samsung LS32FG510EUXEN počítačový monitor 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: LS32FG510EUXEN
Kód produktu: 122445080
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 9,9 kg
Popis produktu
Popis produktu
Připojení na síť Ethernet: Ne
Bluetooth: Ne
Spotřeba elektrické energie: 31 W
Typ napájení: Externí
Spotřeba energie (vypnuto): 0,3 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Třída energetické účinnosti (SDR): F
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 50 kWh
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 31 kWh
Tržní kategorie: Hraní
Barva: Černá
Hmotnost (se stojánkem): 6,2 kg
Výška (s podstavcem): 597,4 mm
Šířka (s podstavcem): 719,2 mm
Hloubka (s podstavcem): 248,8 mm
Výška (bez stojánku): 434,8 mm
Šířka (bez stojánku): 719,2 mm
Hloubka (bez stojánku): 93,7 mm
Hmotnost (bez stojánku): 4,5 kg
Hloubka balení: 192 mm
Šířka balení: 800 mm
Hmotnost včetně balení: 8,9 kg
Výška balení: 540 mm
HDCP: Ano
Počet připojení DisplayPorts: 1
DVI port: Ne
Verze HDMI: 2.0
Počet HDMI portů: 2
Výstup sluchátek: Ano
HDMI: Ano
Verze DisplayPortu: 1.4
Verze HDCP: 1.4
Konektory USB 2.0: 1
Zabudovaný KVM přepínač: Ne
ConnectShare (USB): Ne
Herní režim: Ano
Technologie specifické pro značku: Black Equalizer
Kompatibilní se Samsung Bixby: Ne
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
AMD FreeSync: Ano
TV Plus: Ne
Funkce Tap View: Ne
Technologie redukce blikání obrazu: Ano
Podpora bezdrátové technologie Dex: Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA: Ne
Provozní rozsah teplot (T-T): 10 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 80%
Odezva: 1 ms
Svislý porozovací úhel: 178°
Úhlopříčka displeje: 81,3 cm (32")
Reklamní název dynamického kontrastu: Mega Contrast
Vodorovný pozorovací úhel: 178°
Jas obrazovky (typický): 300 cd/m2
Počet barev displeje: 16,7 miliónů barev
Nativní poměr stran: 16:9
Tvar obrazovky: Plochý
Typ HD rozlišení: Quad HD
Typ panelu: VA
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 80 cm
Kontrastní poměr (typický): 3000:1
Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px
Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): 72%
Maximální rychlost obnovy: 180 Hz
Technologie displeje: LED
Dotyková obrazovka: Ne
Viditelná velikost (vodorovně): 69,7 cm
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Viditelná velikost (svisle): 69,7 cm
Podpora HDR: Ano
Dodávané kabely: ACDisplayPort
Dálkový ovladač: Ne
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Nastavení výšky: 12 cmAno
Úhel náklonu: -5 - 20°
Nastavení sklonu: Ano
Rozhraní upevnění panelu: 100 x 100 mm