SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 27" Odyssey LS27CG552EUXEN -prohnutý, VA,1ms, 2560x1440,165Hz,HDMI,Display Port
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: LS27CG552EUXEN
Kód produktu: 110137752
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 5,9 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Samsung Odyssey G55C
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 26,9" nabízí rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 2500 : 1 , jasem 300 cd/m 2 a dobou odezvy 1 ms . Díky technologii VA nabídne i široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . Rychlá obnovovací frekvence 165 Hz spolu s podporou technologií FreeSync nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 26,9"