Směrová svítilna Okko Safi GU13014D-3R15 W, GU10
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: GU13014D-3R WHT
Kód produktu: 116702109
Výrobce: OKKO
Váha: 1,04 kg
Popis produktu
Popis produktu
Typ produktu - Lampy. Model- GU13014D-3R WHT. Článek- -. Vhodné do pokoje - Předsíň, Ložnice. Styl - Moderní. Typ svítidla - Směrové. Typ montáže - Montáž na strop nebo stěnu. Patice žárovky - GU10. Maximální výkon – 15 W. Maximální výkon lampy – 5 W. Se žárovkou(y) v sadě – č. Počet žárovek - 3. Stupeň krytí (IP) - IP20. Záruka - 24 měsíců. S dálkovým ovládáním - Ne. Napětí - 220 - 240V. Okko. Délka - 19 - 19 cm. Šířka - 19 - 19 cm. Výška - 13,5 - 13,5 cm. Barva kapuce - Bílá. Materiál potahu - kov. Barva těla - Bílá.