Solarix 10" modulární neosazený patch panel Solarix 12 portů 1U SX12M-0-STP-BK-UNI-N-10
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SX12M-0-STP-BK-UNI-N-10
Kód produktu: 109433062
Výrobce: SOLARIX
Váha: 1 kg
Záruka: 60 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
10" modulární neosazený patch panel Solarix 12 portů 1U SX12M-0-STP-BK-UNI-N-10
Univerzální neosazený 10" patch panel velikosti 1U určený pro 12 keystonů Solarix.
Patch panel Solarix s označením SX12M-0-STP-BK-UNI-10 je univerzální neosazený patch panel, který je určený pro 12 stíněných i nestíněných keystonů Solarix SXKJ-xx-yyy-BK-SA a SXKJ-xx-yyy-BK-NA. Modulární provedení patch panelu umožňuje pohodlnou instalaci a díky vyvazovací liště, která je součástí dodávky panelu, i přehledné vyvázání a pevné uchycení datového kabelu přímo k tělu panelu. Tento patch panel je vybaven zemnícím drátem, který umožňuje jeho propojení se zemněním rozvaděče. Barva patch panelu je černá, velikost v 10" datovém rozvaděči je 1U. V případě potřeby je možné zaslepit volné porty panelu záslepkou SXKJ-0-BK. Rozměry otvorů pro keystone jsou u tohoto modulárního panelu Solarix 19,5±0,1 mm x 14,8±0,1mm (tj. dle ČSN EN 60603-7). Součástí balení je 4 x M6 montážní sada, 12 x vyvazovací pásek a 1 x zemnící drát.
Technické informace
Počet portů:
12
Stínění:
Ano
Vyvazovací lišta:
Ano
Barva:
černá
Velikost:
1U
Výška:
44 mm
Šířka:
254 mm
Hloubka:
118 mm