ABB Xtend Solarmi AC/DC 50A S 201 C 50 NA; 2CDS251103R0504
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 2CDS251103R0504
Kód produktu: 98876123
Výrobce: ABB
Popis produktu
Popis produktu
Xtend Solarmi ABB S201-C50NA
Modulární AC/DC (50 A) jistič řady S200 (model S201-C50NA) s odpojením nulového vodiče. Charakteristika C - Kontrola a ochrana obvodů proti přetížení/zkratům a ochrana odporových i induktivních zátěží s nízkým záběrným proudem.
Použití: domácnosti, komerční a průmyslová sféra
Katalogový popis: S201-C50NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - C - 50 A
Indikace reálné polohy kontaktů (CPI)
Možnost připojení různých průřezů vodičů (až 4 vodiče do jedné svorky)
Dvojité zvedací válcové svorky pro připojení vodičů průřezu 35 mm 2
Snadné zacvaknutí na DIN lištu
Možnost dovybavení jističe pomocným kontaktem bez nutnosti rozšíření instalované šířky (zespodu)
U 1 fázového jističe možnost až 6 pomocných kontaktů (3 zprava, 2 zleva, 1 zespod)
Připojovací schopnost:
Připojovací lišta (Busbar): 10 / 10 mm 2
Flexibilní s koncovkou (Flexible with Ferrule): 0,75 až 25 mm 2
Ohebný (Flexible): 0,75 až 25 mm 2
Tuhý (Rigid): 0,75 až 35 mm 2
Splétaný (Stranded): 0,75 až 35 mm 2
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vypínací charakteristika: C
Jmenovité napětí (U r ): AC 230 V
Jmenovitý proud (I n ): 50 A
Jmenovitý zkratový výkon (I cn ): 6 kA
Jmenovitá mezní zkratová vypínací schopnost (I cu ):
20 kA (133 V AC)
10 kA (230 V AC)
20 kA (24 V DC)
10 kA (60 V DC)
Krytí: IP20 (kryt IP40)
Rozměry: 88 x 69 x 35 mm