STRONG LED TV 32"/ SRT32HF2003/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ černá/ E
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LED Televize nebo LED monitory do 26"
Dostupnost: Nedostupný
Part no.: SRT32HF2003
Kód produktu: 104253479
Výrobce: Strong
Popis produktu
Popis produktu
Strong SRT32HF2003
LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC . Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 10 W .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 5 W