STRONG SMART LED TV 43"/ SRT43UD6593/ UHD/ 3840x2160/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 3x HDMI/ 2xUSB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID 11
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LED Televize nebo LED monitory do 26"
Dostupnost: Nedostupný
Part no.: SRT43UD6593
Kód produktu: 110570417
Výrobce: Strong
Popis produktu
Popis produktu
Strong SRT43UD6593
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 43" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC . Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi . Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W . Mezi další přednosti patří podpora HDR10, Google Assistant a Image Quality Ratio 1000 . Jako operační systém byl zvolen Android 11 .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 43"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W