STRONG SMART QLED TV 50"/ SRT50UG8773C/ UHD/ 3840x2160/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 4xHDMI/ 2xUSB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID14
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LED Televize
LED Televize
Dostupnost: Nedostupný
Part no.: SRT50UG8773C
Kód produktu: 118524621
Výrobce: Strong
Popis produktu
Smart QLED televizor nabízí úhlopříčku 50" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC . Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi . Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W . Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant . Jako operační systém byl zvolen Android 14 .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 50"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá–stříbrná
Popis produktu
Strong SRT50UG8773CSmart QLED televizor nabízí úhlopříčku 50" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC . Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi . Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W . Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant . Jako operační systém byl zvolen Android 14 .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 50"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W