Rack 19 42U 600x1000mm černý FF01-6042-12B
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: FF01-6042-12B
Kód produktu: 76379436
Výrobce: LANBERG
Váha: 150 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Stojící šatník 19 42U 600x1000mm Černý FF01-6042-12B Standing Wardrobe Lanberg FF01-6042-12B je řešení určené k vytvoření sítě, sestavy zapojení a zařízení ve velikosti 19 s maximální celkovou zatížení až 800 kg. Může být použit v datových centrech, která vyžadují velké množství prostoru ve skříních pro zařízení. Šance úspěšně plní svou roli ve velkých, rozsáhlých sítích a serverových místnostech, a to jak v malých, středních, tak velkých společnostech a korporacích. Bude také fungovat v instalacích s nízkou rychlostí, jako jsou sítě kabelové televize, alarmové a ohnivé systémy, řízení řízení a systémy monitorování CCTV a IP. Konstrukce se provádí za použití vysoce kvalitní válcované oceli, charakterizované vynikajícím designem a kvalitou. Šavec umožňuje plné nastavení hloubky svislých montážních kolejnic. Je vybaven předními dveřmi temperovaného skla se zámkem s možností montáž na pravou nebo levou stranu. Má odnímatelné boční panely (s zámky v sadě) a zadní pevné ocelové dveře se zámkem. Je možné zavést zapojení přes uzavřený horní a dolní panel (zahrnutých zástrčkami). Sada obsahuje ventilační panel se 4 230V ventilátory. Kromě toho jsou do sady zahrnuty příslušenství pro upevnění zátěžových kolejnic, šroubů M6 a zástrček vstupních panelů a díky konstrukci za nezávislou sestavu (plochý balíček) je celek ve 3 plochém balíčcích, což usnadňuje přepravu. Sada také obsahuje vertikální organizátor kabelu.
Typ: stojící skříňka
Výška: 42U
Šířka: 600
Třída těsnosti: IP20
Materiál: kov, materiál, materiál
Načíst (max.): 800
Barva: RAL 9004
Rozměry: Rozměry šatníku (S x G x W): 600x1000x2047,5 mm, výška (horní panel - spodní panel): 1968,5 mm, výška (horní panel - substrát): 2041,5 mm, výška (horní panel - substrát v úvahu v souladu s šrouby) : 2047,5 mm, rozměry balení (s x g x w): nahoru a dole - 65x103,5x12 cm, dveře - 77x192,5x8,5 cm, rám - 60,5x196,5x25 cm Tloušťka předních dveří: 5 mm tloušťky horního a dolního panelu: 1,2 mm: 1,2 mm: 1,2 mm: 1,2 mm Tloušťka bočního panelu: Tloušťka 1 mm montážních kolejnic: Tloušťka 2 mm zbývajících prvků: 1,2 mm