Mars Gaming MPB850PSI napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX ATX Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: TACMARS-MPB850PSI
Kód produktu: 122323469
Výrobce: MARS GAMING
Váha: 2,325 kg
Popis produktu
Popis produktu
Maximální výstupní proud (+5 V): 18 A
Celkový příkon: 850 W
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 18 A
Faktor síly: 0,9
Maximální výstupní proud (+12 V): 70,8 A
Vstupní proud: 8 A
Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Certifikáty shody: CERoHS
Průměr větráku: 14 cm
Barva: Černá
Bezpečnostní spínač: Ano
Hloubka: 160 mm
Výška: 85 mm
Hmotnost: 1,7 kg
Šířka: 150 mm
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 3
Počet napájecích konektorů SATA: 5
Typ kabeláže: Modulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3