Tenda POE30G-AT Tenda PoE30G-AT Gigabit Ethernet Power Injector, 30W, 802.3at, 802.3af,48V,PD Autodet.
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: POE30G-AT
Kód produktu: 28343973
Výrobce: TENDA
Váha: 0,42 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
1portový gigabitový PoE injektor. Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at, max. dodávaný výkon 30 W, 48V. Přenosová rychlost až 10/100/1000 Mb/s FD. Automatická detekce PD.
Technické parametry
Standardy: 802.3af, 802.3at, 802.3, 802.3u, 802.3ab
Přenosová rychlost: 10/100/1000 Mb/s FD
Způsob ovládání: bez managementu
Síťové funkce: automatická detekce PD zařízení
Rozhraní: 1x GbE LAN (Data IN), 1x GbE LAN (Data + PoE OUT)
Provedení: indoor
Materiál obalu: plast
Vstupní napájení: 230 V AC
Výstupní napájení: 48 V DC, 30W
Spotřeba: 2, 2 W
Chlazení: pasivní
Provozní teplota: 0° až 40 °C
Rozměry (v x š x h): 170 x 200 x 46 mm
Hmotnost: 0,5 kg
1portový gigabitový PoE injektor PoE30G-AT společnosti Tenda Technologies podporuje standard IEEE802.3af (15,4 W) a IEEE802.3at (30 W), který umožňuje současný přenos napájení i dat do aktivního prvku pomocí jediného Ethernetového kabelu kategorie 5 nebo vyšší. Odpadá tak nutnost dostupnosti elektrické zásuvky v blízkosti aktivního zařízení. Primárně slouží k napájení všech PoE zařízení podporujícími standard 802.3af a 802.3at jako jsou bezdrátové přístupové body AP, IP kamery, IP telefony apod.