Salus T28NC230-8 Thermoelektrický pohon
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: T28NC230-8
Kód produktu: 93664101
Výrobce: Salus
Popis produktu
Popis produktu
* Napájení: 230 V AC 50 Hz
* Maximální spínací proud: 200 mA
* Spotřeba energie: 2 W
* Typ: NC - Bez proudu zavřený
* Síla: 100 N (+-10%)
* Zdvih: 4 mm