UBNT POE-24-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu]
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZCCUBQZAS0008
Kód produktu: 28285799
Výrobce: Ubiquiti
Váha: 0,1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
POE-24-24W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-24W-G
Dimensions 88 x 57 x 33 mm
Output Volage 24VDC @ 1.0A