Uniarch by Uniview univerzální napájecí adaptér PWR-DC1201A-EU/ 12V/ 1A/ pro kamery Uniarch s 12VDC
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: PWR-DC1201A-EU
Kód produktu: 113223856
Výrobce: Uniarch
Popis produktu
Popis produktu
Uniarch by Uniview PWR-DC1201A-EU
EU napájecí adaptér s výstupním konektorem DC5521 určený pro kamery Uniarch by Uniview s napětím 12 V .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní konektor: DC5521
Vstup: AC 100-240 V / 0,4 A
Výstup: DC 12 V/ 1 A
Délka kabelu: 1,2 m
Provozní teplota: 0 až +40 °C