Victron MultiPlus-II hybridní měnič 48V/5000VA/70A-50A PMP482505010
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PMP482505010
Kód produktu: 98846639
Výrobce: VICTRON
Váha: 29 kg
Popis produktu
Popis produktu
Victron MultiPlus-II 48/5000/70-50
MultiPlus-II kombinuje funkce MultiPlus a MultiGrid
ESS (Energy Storage System): Systémy pro skladování energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Např. šest jednotek 48/5000/70 poskytuje 25 kW (30 kVA) výstupní výkon a nabíjecí výkon 420 A.
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 75 kW (90 kVA) a nabíjecím výkonem 1200 A.
Unikátní vlastnosti funkce PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
- Pro uvedený software budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 38-66 V
Výkon (při 25 °C): 5000 VA / 4000 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 50 A
Hmotnost: 29 kg
Rozměry: 565 x 323 x 148 mm
Nabíječka
Vstupní napětí: AC 187-265 V (45-65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 70 A