Visací zámek Oba 65/40HB63C, 40 x 103 mm
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: 09857
Kód produktu: 111341785
Výrobce: Abus
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Značka - obojí. Model - 65/40HB63C. Typ zámku- Visací zámek, Uzamykatelný klíčem. Šířka - 40 mm. Výška - 103 mm. Tloušťka mašličky je 6 mm. Barva - zlatá. Pokovení- pokoveno mosazí. Materiál těla - mosaz. Počet klíčů - 2. Ochrana proti - vyražení, korozi, řezání, vrtání. Záruka - 24 měsíců. Další informace - Tloušťka prstenu: 6 mm. Kalená ocel ze speciální oceli. Zaoblený na obou stranách. Paracentrická klíčová dírka poskytuje optimální ochranu při čtení.