White Shark GPSU-850W Admiral 850W 80+ GOLD Full Modular
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 112393666
Výrobce: White Shark
Váha: 2,33 kg
Popis produktu
Popis produktu
Typ: ATX/plně modulární Výstupní výkon (mW): 850 W Zástrčky: Kompatibilní s ATX 3.0, PCI-E 5.0 x 1, 2 0+4 x 1, 4/8 x 1, SATA x 6, MOLEX x 3, PCI-E 6/8 x 2 Účinnost: standardní na 80 mm PSU1PLUS G00 Délka: 80 mm 5V / 3,3V: 70A/20A/20A Ložisko ventilátoru: Hydraulický Rozměry ventilátoru (mm): 140 Bezpečnostní prvky: OVP, SCP, OPP, SIP, UVP Barva: Černá Materiál: Ocel Rozměry (mm): 160x150x85 Hmotnost (g): 2333