Zalman zdroj ZM700-EBTII Watttera / 700W / ATX / akt. PFC / 135mm ventilátor / 100-240V / 80+ Gold
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: ZM700-EBTII
Kód produktu: 88720006
Výrobce: ZALMAN
Váha: 3,39 kg
Popis produktu
Popis produktu
ZALMAN WATTTERA ZM700-EBTII 700 W
Napájecí zdroj o výkonu 700 W je osazen tichým a přitom výkonným 135 mm ventilátorem. Modulární kabeláž ušetří cenné místo ve skříni. Účinnost zdroje je až 91 %, splňuje certifikaci 80+ Gold .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 700 W
Velikost ventilátoru: 135 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1x ATX 24pin, 1x 6pin (sense), 2x EPS 8pin (4+4), 5x PCIe 6+2pin, 8x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm