Zdroj Mean Well HDR-100-12 Průmyslový napájecí spínaný, 12V, 100W, na DIN
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HDR-100-12
Kód produktu: 112627656
Výrobce: Mean Well
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Hlavní přednosti
Ideální na DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15
Výstupní napětí 12 V
Ochrana proti přetížení, nárůstu napětí a zkratu
Odolnost vůči nízkým i vysokým teplotám
Zdroj s kvalitním výkonem
Zdroj vám poskytuje výstupní napětí 12 V a pracuje s výkonem 100 W . Odolá teplotám v rozmezí od  -30 až do 70 °C . Navíc je vybavený ochranou proti přetížení, nárůstu napětí a zkratu, aby byl jeho chod bezpečný.
Specifikace
Značka: Mean Well
Model: HDR-100-12
Určení: spínaný zdroj
Napájecí napětí: 120 až 370 V DC, 85 až 264 V AC
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 100 W
Výstupní napětí: 12 až 13 V DC, 12 V DC
Výstupní proud: 7,1 A
Příkon bez zatížení: <0,3 W
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: DIN lišta TS-35/7.5 nebo 15
Počet výstupů: 1
Účinnost: 88 %
Ochrana: proti přetížení, nárůstu napětí, proti zkratu
Fyzické parametry
Provozní teplota: -30 až +70 °C
Hmotnost: 270 g
Výška: 90 mm
Vnější rozměry: 70 x 90 x 54,5 mm