Zdroj Mean Well NDR-120-12 průmyslový 12V 10A na DIN lištu
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NDR-120-12
Kód produktu: 88544005
Výrobce: Mean Well
Váha: 1 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 12V 120W na DIN lištu..
Funkce a vlastnosti:
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje slim
Výkon 120W
Výstupní napětí 12V DC, 12...14V DC
Výstupní proud 10A
Napájecí napětí 90...264V AC, 127...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Montáž DIN
Vnější rozměry 40 x 125.2 x 113.5mm
Hmotnost 600g
Počet výstupů 1
Pracovní teplota -20...70°C
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu
Účinnost 85.5%
Doplňkové funkce signalizace správnosti výstupního napětí
Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Řada NDR-120
Hmotnost brutto: 0.59 kg
Aktivace teplotní ochrany u NDR typové série
Nové modelové řady NDR-/EDR-/SDR-/HDR-WDR- nahrazují předchozí modelovou řadu DR-
Modelová řady EDR:
Ekonomicka varianta zdrojů
Účinnost 88.5%
Rozsah provozních teplot: -20~+60°C°
EMI certifikace EN55022 Class A
Modelová řada NDR:
Ekonomicka varianta zdrojů
Účinnost 89%
Rozsah provozních teplot: -20~+70°C
EMI certifikace dle EN55022 Class B
Modelová řada HDR:
Ekonomické slim provedení DIN zdrojových modelových řad
Výška 90mm šířka 1SU (HDR-15), 2SU (HDR-30), 3SU (HDR-60) - pro DIN lištu TS-35/7,5 nebo 15
Modelová řada SDR:
Průmyslové provedení s vysokou účinností 94%
Integrované aktivní PFC (kompenzátor účinníku, PF>0.93)
Protections: Short circuit / Overload / Over voltage / Over temperature
Modelová řada WDR:
Průmyslové provedení s vysokým vstupním napájecím rozsahem 180-550V AC
Vysoká účinnost 93% s vestavěným aktivní PFC kompenzátorem