Zdroj Mean Well NDR-120-24 průmyslový 24V 5A na DIN lištu
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NDR-120-24
Kód produktu: 88547022
Výrobce: Mean Well
Váha: 1 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 120W na DIN lištu.
Mezi vlastnosti a funkce inovované produktové řady NDR patří:
• SLIM (úzký) design pro úsporu místa v racku
• Univerzální vstup (90~264VAC 127~370VDC)
• Přímá montáž na DIN lištu (TS-35/7.5, TS-35/15)
• Uzavřená konstrukce (ochrana proti dotyku)
• Atest vyhoření při 100% zatížení
• Vysoká účinnost (dle modelu, až 92,5%)
• Atest UL 508 (industrial control equipment)
• Ochrana proti přetížení pomocí proudového omezení (auto recovery)
• Integrované ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí
• LED ukazatel pro DC OK
Funkce a vlastnosti:
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje slim
Výkon 120W
Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC
Výstupní proud 5A
Napájecí napětí 90...264V AC, 127...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Montáž DIN
Vnější rozměry 40 x 125.2 x 113.5mm
Hmotnost 600g
Počet výstupů 1
Pracovní teplota -20...70°C
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu
Účinnost 88%