Zdroj Mikrotik PW48V-12V85W napájecí pro CCR1036 r2, 12V, 85W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PW48V-12V85W
Kód produktu: 88553000
Výrobce: MIKROTIK
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Modulární napájecí zdroj ±48V DC Open Frame pro CCR1036 r2, 12V, 85W a další Mikrotik Cloud Core Routery nové revize “r2”. Jednoduše vyjměte jeden ze současných napájecích zdrojů a nahraďte novým
PW48V-12V85W pro 48V instalace.
Specifikace
Značka: MikroTik
Model: PW48V-12V85W
Určení: modulární napájecí zdroj
Vstup: -48 V, 3 A
Výstup: 12 V, 8 A
Operační teplota: -20 °C až +60 °C
Rozměry: 118 x 52 mm