Zdroj napájení Mean Well LPV-100-12 LED 12V, 8,5 A, IP67
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupno
Part no.: LPV-100-12
Kód produktu: 110502232
Výrobce: Meanwell
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Značka - Mean Well. Model - LPV-100-12. Vstupní napětí - 90 - 264V. Výstupní napětí - 12 - 12V. Maximální výkon- 100 W. Typ napětí- Střídavý proud/stejnosměrný proud (AC/DC). Délka - 190 mm. Šířka - 52 mm. Výška - 37 mm. Stupeň krytí (IP) - IP67. Záruka - 24 měsíců.