Zalman zdroj ZM1000-ARX / 1000W / ATX / akt. PFC / 135mm ventilátor / 100 - 240V / 80+ Platinum / modular
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: ZM1000-ARX
Kód produktu: 52912218
Výrobce: ZALMAN
Váha: 4,2 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
ZALMAN ZM1000-ARX 1000 W
Napájecí zdroj o výkonu 1000 W je osazen tichým, 135 mm velkým ventilátorem. Modulární kabeláž ušetří cenné místo ve skříni. Účinnost zdroje je 80PLUS Platinum .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1000 W
Velikost ventilátoru: 135 mm
Certifikace: 80PLUS Platinum
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 2 x EPS 4+4pin, 6 x PCIe 6+2pin, 12 x SATA, 8 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 180 x 150 x 86 mm