ZALMAN zdroj ZM850-ARX - 850W 80+ Platinum, aPFC, 13,5cm fan, modular
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZM850-ARX
Kód produktu: 52912000
Výrobce: ZALMAN
Váha: 4,2 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
ZALMAN ZM850-ARX 850 W
Napájecí zdroj o výkonu 850 W je osazen tichým, 135 mm velkým ventilátorem. Modulární kabeláž ušetří cenné místo ve skříni. Účinnost zdroje je 80PLUS Platinum .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 135 mm
Certifikace: 80PLUS Platinum
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 2 x EPS 4+4pin, 6 x PCIe 6+2pin, 12 x SATA, 8 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 180 x 150 x 86 mm